Mój powrót do życia – o zagubieniu i spełnieniu

Kochani Refleksolodzy, wielu z Was dostrzegło mój wielomiesięczny brak aktywności w mojej pasji, w Refleksologii, którą budowałam w Polsce przez  ponad trzydzieści  lat, dlatego czuję się w obowiązku aby opowiedzieć Wam co się ze mną działo. Jeszcze niedawno  hucznie obchodziliśmy w Poznaniu  wspólnie z Rodziną Polskich Refleksologów,  XXX lat istnienia PIR oraz moje 80- te …

Mój powrót do życia – o zagubieniu i spełnieniu Czytaj więcej »