Refleksologia twarzy i głowy

Coraz częściej spotykamy się z problemami emocjonalno-psychicznymi poprzedzającymi nasze fizyczne choroby. Z codziennej praktyki wynika, że dolegliwości chorobowe są powodowane codziennymi kłopotami, przedłużającymi się stanami stresowymi i z tym należałoby walczyć dopóki nie jest za późno. Wykorzystując wiedzę tradycyjnej medycyny chińskiej, jej założenia swobodnego przepływu energii w sieci meridianów zapewnia nam dobre samopoczucie i równowagę zdrowotną. Jednak zachwianie tego stanu powoduje wstępne oznaki stanów przed chorobowych. Zastosowanie odpowiednio przeprowadzonego zabiegu na twarzy i głowie powoduje wprowadzenie nas w stan kompletnego zrelaksowania umożliwiającego naszemu układowi obronnemu na pełną regenarcję i stopniowe likwidowanie naszych problemów zdrowotnych.
twarz1
Pewnego dnia trafiła do nas pani ok 40 lat w stanie kompletnego szoku emocjonalnego wywołanego rodzinnymi problemami. Nie mogła wykrztusić słowa do gabinetu przywiozła ją koleżanka z pracy. Zabieg refleksologii twarzy a potem ok 20 minut spędzonych na stole terapeutycznym doskonale przywróciło jej spokój ducha i równowagę psychiczną i fizyczną. Rodzina ta do tej pory żyje w doskonałej zgodzie i pełnym porozumieniu.

Inny przypadek – w trakcie zabiegu pani zaczyna się histerycznie śmiać prosząc aby nie przerywać, za chwilę zapadła w stan głębokiego relaksu graniczącego ze snem. Po powrocie do rzeczywistości wyjaśniła przyczynę jej reakcji.
Zostało to spowodowane wizją jakiej doznała w trakcie zabiegu. Na powrót stała się małą dziewczynką w dniu jej pierwszej komunii. Rodzice nie pozwolili wtenczas pokazać się innym dzieciom z podwórka w jej ślicznej komunijnej sukni i zdjęli ją z niej wbrew jej woli. Przez wszystkie lata miała do nich ukryty żal i skazę w swojej podświadomości. Zabieg przeniósł ją w te odległe czasy i pozwolił na wybiegnięcie na łąkę przed domem pełną kwiatów i słońca. Dzieci ją zobaczyły a ona z radości nie potrafiła zatamować śmiechu ze szczęścia.

Refleksologia twarzy i głowy to forma wyciszania naszych emocji i problemów fizyczno – psychicznych z tą tylko różnicą, że nikt nie prowokuje nas do wyznań swoich tajemnic i problemów – rozwiązujemy je sami z sobą będąc w stanie głębokiego relaksu i odprężenia.

Fizyczne doznania są równie zaskakujace. Kompletne odprężenie z całkowitym rozluzowaniem wszystkich mięśni i splotów energetycznych i kompletny wypoczynek uzyskany w krótkim czasie trwania zabiegu. Refleksologia twarzy i głowy doskonale znana i stosowana w starożytnych Chinach w czasach współczesnych znana na dalekim wschodzie, Europie i południowej Ameryce. Na codzień wykorzystujemy tą formę terapii dla lepszego służenia ludziom w ich skomplikowanych problemach na które nie potrafią znaleźć odpowiedzi i poprawy w stanie zdrowia. Jest ona doskonałym uzupełnieniem zabiegów na stopach czy dłoniach w przypadkach problemów emocjonalnych, przedłużających się stanów stresowych i depresyjnych.

Andrzej Bratko

© 2022 Refleksologia.com