Wanda i Andrzej Bratko

Wanda Budzanowska-Bratko

bratko4aAbsolwentka polskiej AWF.
Jest założycielką Polskiego Instytutu Refleksologii.

Jest Dyplomowanym Refleksologiem Międzynarodowego Instytutu Refleksologii w USA, upoważnionym do nauki zawodu refleksologa dla polskojęzycznej społeczności w całym świecie.
W Polsce rozpoczęła działalność szkoleniową i informacyjną w roku 1995 i od tego czasu kształci kadry polskich refleksologów zgodnie z międzynarodowym programem.

Jest członkiem International Council of Reflexology, a także Reflexology Registration Council of Ontario oraz Reflexology in Europe Network.prdz-t2 book2minJej praktyka zawodowa jest prowadzona w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i w Polsce gdzie prowadzi działalność dydaktyczno – szkoleniową kształcąc przyszłe kadry polskich Refleksologów.

W Kanadzie działa w Polsko-Kanadyjskiej Grupie Refleksologów z siedzibą w Ontario.Przetłumaczyła podręcznik techniczny refleksologii D.C. Byersa „Lepsze zdrowie z refleksologią stóp i rąk” i wprowadziła na rynek wydawniczy w roku 1996.

W roku 2009 ukazała się książka autorstwa Wandy, pt. „Praktyczna refleksologia drogą do zdrowia”. W 2014 roku, opublikowano kolejny tom Praktycznej refleksologii.

Certyfikaty i uprawnienia:

bratko5certwan1certwan2certwan3wanda2010wanda-cert2013wanda-cert2013-2


 


 

 

 

 

 

 

 

 


Andrzej Bratkobratko2a

Jest Dyplomowanym Refleksologiem International Institut for Zoneterapi Uddannelse w Danii, oraz absolwentem Ontario College of Traditional Chinese Medicine, Canada. Jest także współzałożycielem Polskiego Instytutu Refleksologii i Polsko-Kanadyjskiej Grupy Refleksologów.
Jest członkiem International Council of Reflexology, Reflexology Registration Council of Ontario oraz Reflexology in Europe Network. Jest Mistrzem Reiki w American Reiki Master Association, którą to specjalność doskonale łączy z refleksologią twarzy i głowy.
Wspólnie połączone techniki refleksologii stóp, i rąk stosowane przez Wandę oraz twarzy i głowy stosowane przez Andrzeja w połączeniu z Reiki dają doskonałe efekty w codziennej pracy zawodowej. Powyższe specjalności są tematem prowadzonych kursów i praktycznego wykorzystania tych terapii w codziennym życiu przez zainteresowanych zagadnieniem.
Certyfikaty i uprawnienia:
certand5 certand4 certand3 certand2 certand1
© 2022 Refleksologia.com