III stopień

SEMINARIUM III-go STOPNIA – prowadzi Wanda Bratko

– teraz jesteśmy partnerami do rozmowy z wykładowcą, nauczycielem, instruktorem.

To są zajęcia wyjątkowe, ponieważ zawsze prowadzi je Wanda Bratko. Wejdziesz w pracę profesjonalnego refleksologa. Znając już pracę na stopach, rękach, twarzy i głowie, po wykonaniu 120 praktycznych zabiegów na stopach – wejdziesz w etap nauki dla zaawansowanych refleksologów. Będzie już w Tobie dużo wewnętrznej radości ze szlachetnej pracy dla zdrowia ludzi poszukujących  zdrowia. Na tym etapie odejdziesz od schematycznej  pracy – każde stopy  opowiadają inną historię życia osoby na fotelu.  Objęcie stopy, dotyk dłońmi, spojrzenie na nie jest mądrością – zaczniesz czytać mowę stóp. Poznasz dodatkowe techniki, oprócz pracy kciukiem włączysz pracę wszystkich palców.

W zależności od mowy stóp profesjonalny refleksolog wykonuje starannie  zabieg – zawsze na całych stopach – tę pracę odczujesz na sobie dwukrotnie i wykonasz ją na stopach drugiemu refleksologowi.

Aby przystąpić do III stopnia szkolenia, należy:

1. Dostarczyć dokumentację przeprowadzonych 120 zabiegów, 20 osób po 4-ry zabiegi to jest 80 zabiegów, 40 zabiegów indywidualnych – z pełnymi opisami kolejnych po sobie zachodzących zmian w ciele człowieka poddanego zabiegom. Kartoteki te, składamy wcześniej u nauczyciela dla ich sprawdzenia.

2. Ukończyć kurs refleksologii rąk.

3. Odbyć konsultacje u nauczyciela w grupach 2,3 lub 4 osobowych w celu dodatkowego utrwalenia wiedzy i przygotowania przed III stopniem nauki w przypadku gdy chcesz zdawać egzamin praktyczny.

Teraz możemy zgłosić swój udział do zdawania egzaminu praktycznego na stopach nauczyciela wskazanego przez Wandę Bratko.
Uczestnik otrzymuje kartę III stopnia nauki zawodu w innym kolorze.

© 2022 Refleksologia.com