I stopień

SEMINARIUM I-go STOPNIA dla początkujących

Zajęcia odbywają się w sobotę od godz, 9.30 – 17.00 i w niedzielę od godz.9.00 – 16.00.
Jeżeli seminarium prowadzi nauczyciel zawodu – godziny pracy ustala we własnym zakresie.

Program zajęć w całości zaznajomi Cię z tematem: czym jest refleksologia, jak rozwija się w Europie i na świecie, poznasz jej historię oraz zasady pracy.
Dwukrotnie wykonasz pełny zabieg praktyczny na stopach drugiej osoby, a ktoś wykona 2 razy zabieg na twoich stopach.Nauczysz się podstawowych technik relaksu, prawidłowej pracy „chodzenia” kciukiem i palcami po stopach, zachowując zasady pracy wchodzenia głęboko w refleksy, nawet te ukryte w ciele jak przysadka mózgowa, czy refleks tarczycy i inne.

Zrozumiesz jak pracuje organizm ludzki w stosunku do stref refleksów w stopach. Wstępnie zapoznasz się jak czytać mowę stóp, jak odnajdywać i likwidować problemy ze zdrowiem. Jak skutecznie likwidować ból i problemy w pracy ciała, rozwijające się i lub zaawansowane zmiany chorobowe. Jak odnajdywać co z czym współpracuje, co za co odpowiada, jak nawzajem się uzupełnia w pracy ciała człowieka, jak balansować pracę ludzkiego organizmu, usprawniać pracę krwiobiegu…
Zrozumiesz zasady pracy refleksologii Po 2-ch dniach jesteś gotowy do rozpoczęcia PRAKTYKI na stopach najbliższych ,rodziny, znajomych.

Po tych zajęciach sami zdecydujemy czy praca na stopach nam odpowiada, czy zapach stóp nie będzie przeszkodą w dalszej pracy, czy jesteśmy przekonani o słuszności dalszego kształcenia do pracy w zawodzie.

Opłaty za seminarium dokonujemy u nauczyciela. Przedplatę uzgadnia się bezpośrednio z nauczycielem w dniu zgłoszenia/rejestracji.

Uczestnik otrzymuje kartę identyfikacyjną ukończenia I etapu nauki w zawodzie.

© 2018 Refleksologia.com