Chris z Kanady

16 listopada 2012

Trzy dni po przylocie do Kanady miałam spotkanie grupy
refleksologów – Reflexology Associacion of Canada – oddział Niagara

Dzień później otrzymałam list, poniżej jego tłumaczenie.

Hi Wanda,

I would like to thank you for the wonderful evening last night at your place. I have always known that what we were taught by RAC, was not enough, and that we should have been taught a whole lot more. Last night, I was amazed by what you taught us in just that short time, and now I know that I want to learn all that I can. I want to be able to help people feel better, but do not feel that I am doing enough for them or getting good results.

I also want to let you know that I had a very good sleep last night, not waking up at all, and this morning was the first time in I don’t know how many years that I woke up without pain and stiffness in that swollen foot that I have. I work on my hands all the time trying all that I know to try to help my foot and myself, but obviously, I don’t know enough.

I am very interested in having treatments from you to see if we can get my body in better shape and helping me feel better. I know that you are probably very busy and that you said you are going away in December, but if you would have some time, if not before Christmas, then maybe in the new year, I would really appreciate it.

Please let me know. I am also going to look into having you do some workshops for our chapter next year – you will just have to let me know when you would be available.

Wanda, thank you again.

Chris Dzugan

Witaj Wanda
Chciałam bardzo podziękować za wspaniałe spotkanie u Ciebie wczoraj wieczorem. (Spotkanie 4 refleksologów z rejonu Niagara w celu wymiany doświadczeń we wzajemnych zabiegach). Zawsze miałam odczucie, że wiadomości przekazywane nam przez RAC (Reflexology Association of Canada) są niewystarczające i powinny być znacznie rozszerzone.

Zaskoczyłaś nas ostatniego wieczoru ogromem wiedzy, który nam przekazałaś w tak krótkim czasie. Teraz zrozumiałam, że muszę uzupełnić swoje wiadomości terapeutyczne za wszelką cenę. Zrozumiałam, że chcę pomagać ludziom lepiej i nie czuć, że to co robię dotychczas jest wystarczające dla osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Równocześnie chciałam Ci powiedzieć, że ostatniej nocy spałam jak nigdy do tej pory, nie budziłam się a rano wstałam kompletnie wypoczęta i nie pamiętam kiedy ostatnio czułam się tak dobrze bez bólu i sztywności w opuchniętych nogach jak normalnie było to do tej pory.

Starałam się pracować na swoich rękach i dłoniach jak pokazywałaś ale widać nie wiem na ten temat za wiele. Chciałabym bardzo wziąć parę zabiegów u Ciebie aby poprawić stan mojego zdrowia. Wiem, że najprawdopodobniej jesteś bardzo zajęta i w grudnu planujesz wyjazd ale mimo wszystko proszę znajdź czas dla mnie jeżeli nie przed Bożym Narodzeniem to może po Nowym Roku, byłabym bardzo wdzięczna. Proszę zaproponuj jakieś terminy zabiegów.

Również będę starała się o zorganizowanie w przyszłym roku spotkania warsztatowego dla refleksologów naszej grupy abyś mogła przekazać nam część swojego doświadczenia proszę o podanie odpowiednich dla Ciebie terminów.

Jeszcze raz dziekuję Ci Wando

Chris Dzugan

Chris jest od 7 lat nauczycielem refleksologii RAC organizacji oraz prezydentem oddziału Niagara. Umówiłam się z nią na 3 zabiegi refleksologii. Postaram się opisać ten przypadek. Chris widzi u siebie jedynie opuchniętą systematycznie nogę….zobaczymy.

Wanda Bratko

© 2018 Refleksologia.com