Dolegliwości

Kolejny przykład jak wielką moc ma refleksologia w poszukiwaniu i przywracaniu zdrowia.

Pani – lat 60, guz na tarczycy 6 mm i ciągłe problemy z bólem kręgosłupa w wywiadzie. Przeprowadziłam cały zabieg znajdując potwierdzenie w refleksie tarczycy i kręgosłupa w odcinkach: lędźwiowym i piersiowym oraz wielu innych. Dzielna kobieta znosiła ból w wielu innych refleksach, po zabiegu zeszła z fotela w poczuciu lekkości i cudownego odprężenia. Rozstałyśmy się, Pani śpieszyła się na spotkanie, poinformowałam, co może się po takim zabiegu zadziać, życząc wszelkiego dobra no i przez dwa dni cisza.

Zadzwoniłam w sprawie służbowej i oto co usłyszałam: „Magda muszę Ci się do czegoś przyznać, Ty opowiadałaś o tej refleksologii a ja zupełnie wpuszczałam jednym uchem, drugim wypuszczając, bo mówiąc szczerze bardzo sceptycznie podchodzę do tego typu spraw. Spałam zdecydowanie lepiej a rano wstałam i ku mojemu zaskoczeniu, wszelkie dolegliwości, o których nie wspomnę nie dokuczały mi, już nawet nie pamiętam od ilu lat nie czułam się tak dobrze, czy możemy to powtórzyć?”.

Takie świadectwa jeszcze bardziej utwierdzają mnie w wyborze tej właśnie drogi, którą wytycza Wanda Budzanowska – Bratko.
DZIĘKUJĘ !

Magdalena Wojtas z Poznania

Scroll to Top