Bolące miesiączki i nabrzmiałe piersi

Na zabieg przyszły 3 młode kobiety, których problemem są bardzo bolące miesiączki i olbrzymie napięcie w piersiach przed miesiączką. U jednej z nich nabrzmiałe piersi giną tylko na 7 dni po miesiączce i ponownie robią się stwardniałe jak kamień i bardzo bolesne. Ten proces trwa już 6 lat. Oboje rodzice to lekarze medycyny. Nie są w stanie nic pomóc swojej córce. Na dodatek pod pachą tuż przy piersi ma nabrzmiałe miejsce większe niż połowa kurzego jaja. Zapytałam czy mogę to dotknąć – pozwoliła. Cała powierzchnia tego zgrubienia jest mocno osadzona na swoim podłożu.

Tą młodą 23 letnią kobietę boli wierzchnia strona obu dłoni, wierzch i spód stopy, okolice pięt, ból w dole kręgosłupa. Dokucza jej ból i ciągłe napięcie w dole jamy brzusznej. Jej regularne miesiączki to dwa dni bycia na najmocniejszych środkach przeciwbólowych. Boli ją wątroba. Ma problemy z trawieniem pokarmów. Po każdym jedzeniu silne wzdęcia. Stara się prawidłowo i zdrowo jeść – nie wychodzi.

Co powiedziały stopy przy pierwszym zabiegu konsultacyjnym?
Każdy moment chodzenia kciuka ruchem gąsienicy po stopach to ból wszędzie. Pracując na poszczególnych podziałach stóp wskazuję gdzie w jej ciele istnieje ból. Tego bólu nie łagodzę kremem RESCUE, chcę się zorientować w całości w jakim stanie bólu jest lustrzane odbicie pracy ciała – stopy młodej kobiety. Odpowiada mi, że taka czuje się cała, ale nie wiem gdzie jest tego przyczyna. Rejony stóp odpowiadające za sprawność układu limfatycznego zdecydowanie opuchnięte. Trzeba je starannie rozpracowywać.

Więcej niż normalnie poświęciłam czasu na pracę refleksów kręgosłupa, czterech narożników ciała tzn. biodra – miednica, ramiona- barki- kark. Twarz młodej kobiety zarumieniła się. Jej wnętrze dłoni pociło się co chwila. Mnie oblewały strugi potu spływające po plecach w dół.

Niby prosta praca na stopach, ale jakie zachodzą przemiany energetyczne w naszych obu ciałach? Nikt tego dotychczas naukowo nie wytłumaczył.

Po zabiegu jedna pierś zdecydowanie zrobiła się luźna, zginęło jej napięcie, druga nieco luźniejsza, ale stwardnienie ciagle wyczuwalne, spoczywające tam od kilku lat. Usnęła na 15 minut. Wstała, mówiąc: to nieprawdopodobne, moje całe ciało jest lekkie, nie ma bólu w dole jamy brzusznej, nie boli kręgosłup. Jest mi dobrze i lekko jak nigdy.

Drugi zabieg za 3 dni – Obie piersi luźniejsze, ciągnie tylko narost przy jednej z nich. W czasie pracy zdecydowanie mniej bólu w stopach, Starannie rozpracowuję po przekątnej odpowiedniki dotyczące narostu pod pachą, przy piersi – udaje się, całość tego obcego ciała mięknie i zdecydowanie poruszyła się od podłoża. Poświęcam ponownie więcej uwagi na refleksy układu limfatycznego. Chociaż dla mnie wszystko w pracy ciała jest ważne. Obie piersi są luźne od napięcia, stwardnienia – SUKCES! ale czyj? – oczywiście pracy ciała, natomiast moja umiejętność odszukania w stopach tego, co nie jest odpowiednio sprawne do swej pracy.

Trzeci zabieg – jest bezbolesna miesiączka, nie ma nabrzmienia w piersiach, żadnych bolących skurczów!, bólu w stopach ubywa. Narost pod pachą wciąż pozostał, jest bardziej wrażliwy, porusza się. Anna ze wzruszeniem mówi, że nie wyobrażała sobie, aby miesiączka mogła być bezbolesna. Jej mama jest zaskoczona efektami pracy na stopach w tak krótkim czasie.
Dalsze zabiegi będziemy wykonywać po to, aby nadać dla pracy ciała prawidłowy program w poszukiwaniu dobrego zdrowia w całości. Następna miesiączka powinna przyjść w czasie prowadzonych zabiegów na stopach.

Młody organizm dlatego efekty w pracy są szybkie. Każdorazowo daję zadanie domowe do wykonania na rękach. Żadna z młodych dziewcząt, kobiet nie powinna cierpieć i znosić bólów w czasie miesiączkowania. Piersi kobiety też nie powinny być nabrzmiałe w tym okresie. Musimy sobie zdać sprawę, że ciało człowieka produkuje silniejszy środek przeciwbólowy niżeli medyczna morfina. Trzeba tylko uruchomić te procesy.

 REFLEKSOLOGIA nie nakarmi, nie napoi, nie nauczy oddychać, ale pobudza do pracy wszystkie gruczoły wewnętrznego wydzielania, pracę krwiobiegu, wycisza pracę układu nerwowego.
Przede wszystkim dodaje życia dla pracy układu obronnego. W całości to potęga poszukiwania zdrowia w samym sobie.

Nie musimy cierpieć, tabletka nie jest odpowiedzią. Dobrze dobrane lekarstwo przez naszego lekarza na problem chorobowy – zabieg refleksologii na stopach doskonale pomoże rozprowadzić po całym ciele.

Scroll to Top