Refleksologia to klucz do zdrowia

Masz ciężką, zmęczoną głowę, ucieka koncentracja umysłu,ciągłe zmęczenie w głowie, pamięć ucieka, w zasadzie każdy dyskomfort w głowie – twoje „ogonki” palców są już pomarszczone, a opuszki palców stopy obrzmiałe, brak im miejsca nawzajem.

Jest szansa, ale musisz „zakasać” rękawy do roboty.
Każdego dnia rano i wieczorem bardzo starannie po kąpieli głęboko rozpracuj, rozmasuj, wygnieć starannie palce stóp, aż do ich podstawy, każdego dnia będzie ubywało bólu, będą bardziej elastyczne, luźne, w głowie również lżej, jak czujesz je gorące wymasuj ciepłym olejem rycynowym, skarpetki na stopy, połóż się i staraj się czuć ich pulsowanie.Pozostań w takim spoczynku, aż do ich wyciszenia.

Teraz czas na palce u rąk – pierwszy paliczek każdego palca ręki, zaczynając od kciuka, głęboko wygnieć swoim paznokciem palca wskazującego drugiej ręki, jeżeli czujesz ból – przetrzymaj do jego wyciszenia, miejsce przy miejscu, bardzo dokładnie, starannie, potem „wywałkuj”, ugniataj głęboko, starannie cały pierwszy paliczek – aż do mocnego zaczerwienienia i jego gorąca.

W ten sam sposób rozpracuj wszystkie palce. Teraz całe dłonie wymasuj starannie aż do nadgarstka włącznie.
Szanuj je, za ich pulsowanie – to przesyłane są dobre impulsy do naszej głowy. Połóż ręce wzdłuż ciała. Posłuchaj co one mówią do ciebie. Wypij szklankę ciepłej wody, zamknij oczy i dobranoc…

Życzę spokojnego wypoczynku, a dobrego samopoczucia rano.

Dzień po dniu – będzie lżej..dbaj o samego siebie …
Cały.zabieg refleksologii jest niezbędny, to co dzieje się w głowie ma swoje podłoże w pracy ciała. Stopy dadzą mądrą odpowiedź,odpowiedzą bólem..

Refleksologia to klucz do zdrowia…

Scroll to Top