Wielkopolskie

Chodzież »Czarnków »Dąbrówka »Drawski Młyn »Gniezno »Gostyń »Jarocin »Kalisz »Komorniki »Konin »Kórnik »Kościan »Leszno »Luboń »Ostrów Wielkopolski »Piła »Pniewy »Poznań »Rawicz »Siedlec »Września »

Poznań
Anna Frąckowiak

Dyplomowany Refleksolog – nauczyciel zawodu
tel.kom. 609 692 828
mail: frackowiak@stoplus.pl

Jarocin / Kalisz / Kórnik
Hanna Leroch

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel.kom.: 505 872 065
e-mail: hanna.leroch@interia.pl

Piła
Aniela Lewenda

Dyplomowany Refleksolog
tel.kom. 500 202 168

Komorniki / Poznań
Małgorzata Helak

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 505172866
mail: helakgosia@gmail.com

Luboń / Poznań
Piotr Foltyński

Dyplomowany Refleksolog stóp i rąk.
tel. 505 058 698
mail: piotrf36@interia.eu

Ostrów Wielkopolski
Monika Dolata

Refleksolog
tel.: 697 585 452
mail: dolata@o2.pl

Siedlec
Patrycja Kukla

Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel.: 691 223 492
mail: patrycja.kukla@wp.pl

 

Pniewy
Jolanta Pietruszyńska

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 880 455 763
mail: jolanta.pietruszynska8@o2.pl

 

Gostyń
Magdalena Gorynia

Refleksolog
tel. 607 030 159
mail: magdomin12@wp.pl

Dąbrówka
Natalia Alter-Ratajczak

Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 512 685 082
mail: natalia@lotosflos.pl

Drawski Młyn
Agnieszka Sauermann

Refleksolog stóp i rąk, twarzy i głowy

tel. 501 846 319
mail: agula5397@wp.pl

Kościan / Leszno / Poznań
Kamilla Drąg

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 609 417 646 lub 665 595 995
mail: kdgracja@interia.pl

Chodzież / Piła
Katarzyna Daszkiewicz

Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 605 666 760
e-mail: kachda@gazeta.pl

Czarnków
Magdalena Durczak

Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 605851634
mail: magdadurczak@op.pl

Rawicz
Aniceta Bartkowiak

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 535 139 777
mail: aniceta0001@o2.pl

© 2018 Refleksologia.com