Mazowieckie

Celestynów »Dębe Wielkie »Garwolin »Józefów »Legionowo »Milanówek »Ostrołęka »Otwock »Piaseczno »Serock »Sulejówek »Warszawa »Zbuczyn »

Warszawa
Barbara Rożdżyńska-Stańczak

Dyplomowany Refleksolog – nauczyciel zawodu
tel.kom. 516 121 600

Warszawa (Mokotów)
Mirosława Tarczyńska

Dyplomowany Refleksolog – nauczyciel zawodu
tel.kom. 501 197 288

Warszawa (Saska Kępa, Żoliborz)
Marta Walczak

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy – nauczyciel zawodu

tel. 605 538 662
e-mail: rutraatram@gmail.com

 

Warszawa (Wola)
Izabella Kryczka

Dyplomowany Refleksolog
tel. kom. 697 769 312
e-mail: izabellakryczka@op.pl

Józefów / Warszawa (Praga Płd.)
Nela Młynarska

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. kom. 601 272 108
e-mail:nela@refleksolog.biz

Warszawa (Ursynów)
Magdalena Szawlińska

Dyplomowany Refleksolog
refleksologia stóp, twarzy i głowy
tel. kom. 606 522 406
e-mail: m.szawlinska@wp.pl

Milanówek
Iwona Książek

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 504 327 842
mail: iwonaksiazek7@wp.pl

Warszawa (Gocław, Ursynów, Wesoła)
Urszula Borowska

Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 501 206 384
mail: refleksolog.warszawa@gmail.com

 

Piaseczno / Warszawa
Magdalena Bieniecka

Refleksolog
tel.: 510 037 826
e-mail  tranity.mb@gmail.com

Warszawa (Mokotów)
Urszula Skrzypek

Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel 504 152 463
mail: skrzypeku7@gmail.com

Legionowo / Serock
Małgorzata Pruszyńska

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy

tel. 662 330 530

e-mail: malg72@op.pl

Warszawa
Jolanta Bartosińska

Refleksolog
tel. 601 99 98 97
mail: jolanta.bartosinska@gmail.com

Warszawa (Wilanów, Wola)
Dominika Draus

Refleksolog dyplomowany stóp, rąk, twarzy i głowy
tel. 602 449 736
mail: draus.dominika@gmail.com

Ostrołęka
Eugenia Sypniewska

Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel.503 780 633
mail: e.sypniewska@wp.pl

Zbuczyn
Paweł Baszkiewicz

Refleksolog stóp i rąk

tel. 535 345 137

Email: pawlo772@gmail.com

Warszawa (Gocław, Saska Kępa)
Alina Rawska-Gala

Dyplomowany Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
Tel.: 512 261 706
e-mail: rawskagala@onet.eu

Warszawa (Gocław, Grochów)
Joanna Skopowska

Refleksolog
tel. 668 603 305
mail: jskopowska@gmail.com

 

Warszawa (Bielany)
Urszula Delattre

Refleksolog stóp, rąk, twarzy i głowy
tel . 507 589 407
mail: ulab@op.pl

© 2018 Refleksologia.com